O Elmafi

Dlouho jsme přemýšleli nad názvem a zkoušeli různé složeniny slov a ve výsledku nic nedávalo smysl a všechno se nám zdálo hloupé. Elmafi byl konečný nápad, který vznikl složením prvních slabik jmen našich dětí – Eliška, Matěj a Filip. O tom už jsme dál diskutovat nemohli, a tak přišel na svět náš další počin Elmafi.

Naše cíle

  • Vyrábět originální a praktické věci - Naší snahou je dělat pro vás tašky kvalitní, praktické, originální a krásné, protože jen takové budete rádi nosit každý den a na každém kroku.

  • Být šetrný k životnímu prostředí - Naše výrobky jsou tvořeny převážně z recyklovaných materiálů.

  • Vyrábět české produkty - Vyrábět naše produkty od A do Z v České republice a tím se vyhnout všudypřítomnému dovozu.

Proč z bezpečnostních autopásů

Na trhu je záplava podobných kabelek z tradičních materiálů jako kůže, látka, koženka,… mezi kterými si můžeme vybírat, ale už za rohem si jen těžko vybavíme, jaká ta minulá taška vlastně byla. Proč se tedy nezkusit odlišit alespoň zajímavým střihem a výjimečným materiálem jako je bezpečnostní pás. Pro výrobu tašek využíváme především pásy recyklované, ale protože ze zkušenosti víme, že dámy mají rády barvy, ozdobíme tašky novými barevnými pásy.

foto1.png

Jak jsme pokřtili naše výrobky

Při vymýšlení jmen jednotlivým kabelkám jsme si dlouho lámali hlavu. Stačil by neosobní číselný kód nebo dívčí jméno - nám ne. Materiály použité na výrobu našich produktů vznikly pro automobily, proto jsme našim kabelkám dali jména podle nich.