Domů  There are 101 products.

Subcategories

 • SPECIÁLNÍ EDICE
 • Trafic
 • Psaníčko
 • Galaxy

  Čtvercová originální kabelka s chytře vytvořeným otvorem, který slouží jako ucho pro snadné uchopení je nahoře uzavíratelná zipem. Taška je dále vybavena jedním dlouhým uchem přes rameno s nastavitelnou délkou. Uvnitř tašky je všitá menší kapsička na mobil nebo jiné drobnosti. Taška je plně vypodšívkovaná. Kabelka je 34cm vysoká i široká. Do kabelky se vejde dokument velikosti A4. 

 • Luxury spacious...

  Luxury spacious handbag (36 cm x 25 cm), with which you will be elegant on the way to work and on the way home to her you need a loaf of bread. Inside you will find handbags two pockets for small things, holds keys, cell phone or money. Handbag is sealed zipem. The bag you can wearover your forearm or two ears give over your shoulder, or to hold for long in his hand.

 • Fiesta

  Menší pletená unisex taška přes jedno rameno, která vás ozdobí všude, kam s ní vyrazíte. Rozměry tašky 27cm x 23cm. Popruh přes jedno rameno lze nastavit na míru každé výšce postavy. Dlouhá klopa přes celou kabelku je na konci vybavená magnetickým zapínáním. Taška je shora uzavíratelná zipem, aby byly věci uvnitř v bezpečí. Do tašky se pohodlně zasune knížka nebo diář standartní velikosti A5.

 • Favorit

  Konečně klasická taška jménem Favorit o rozměrech (36cm x 25cm), kterou snadno typickou originální auto sponou umístěnou na šikmé klopě a nikdo Vás na ulici nepřehlédne. Taška má uvnitř prostornou kapsu z koženky. Popruh přes rameno je možné nastavit dle výšky postavy a Vašeho vkusu.

 • Ibiza

  Elegantní menší kabelka pro dámy, do které se snadno schová peněženka, mobil a klíče a stačí už jen vyrazit za zábavou, na nákupy nebo jen tak na lehko do práce.  Taška je nahoře uzavíratelná zipem. Rozměr kabelky 28cm x 22cm. I dámy, které rády odnesou domů v kabelce bochník chleba, překvapí, jak je praktické mít tuto ozdobu v šatníku.

 • Golf

  Kabelka, která je tvořená pletením pásů do šachovnice, sluší mužům i ženám. Nahoře uzavřená zipem pro větší bezpečnost. Uvnitř je menší kapsička na drobnosti a karabinka, na kterou můžete připnout klíče, abyste je už nikdy nemusely zdlouhavě hledat. Dovnitř se hladce vejde formát A4. Kabela je vybavená popruhem přes jedno rameno s nastavitelnou délkou.

 • Octavia

  Elegantní a praktická taška o rozměrech (34cm x 30cm), bude slušet pánům i dámám. Do Octavie snadno vložíte dokument velikosti A4, potom ji nahoře můžete uzavřít zipem. V přední části je skvělá kapsička na zip, kam můžete schovat mobil a budete ho mít vždy po ruce. Uvnitř je taška plně podšívkovaná a vybavená menší kapsou na drobnosti. Popruh přes rameno je možné nastavit dle výšky postavy a Vašeho vkusu.

 • Polo

  S touto originální kabelkou přinášíme na český trh něco nového a jedinečného . Kruhovou tašku o průměru 24cm jsme pro vás ušili samozřejmě z bezpečnostních autopásů a ještě jsme jí přidali duši (z pneumatiky). Elegantní taška je nahoře uzavíratelná zipem a vybavená jedním nastavitelným popruhem přes rameno. Můžete s ní jít do přírody na výlet, na rande nebo do kina a vždy budete oduševnělý :-)

 • CitiGo

  Malá praktická taštička (rozměry 19cm x 13cm) na pásek, do které dáte to nejnutnější a tím zachráníte Vaše kapsy. Dobře se do ní schová  mobil, peněženka, klíče,... Už nemusíte hledat žádnou nevkusnou ledvinku a ani Vám nebude okolo ramene překážet malá brašnička. Kapsička je uzavíratelná stylovou tradiční autosponou a pod ní ještě zipem, aby do ní snadno nevnikl žádný kapsář. Ze zadní strany je dvojité poutko na pásek o maximální šíři 5cm (možné upravit i na míru).

 • Espace

  Praktická taška typu messenger pro muže i ženy, v které odnesete téměř vše, co běžně potřebujete každý den v práci, ve škole, ... Pod dlouhou klopou, která je zajištěna dvěma suchými zipy je umístěná kapsa. Uvnitř kabely je další velká kapsa na tablet o max. velikosti 21cm nebo drobnosti, které se snadno schovají, když je zrovna nutně hledáte. V kabelce je všitá karabinka, kterou můžete využít na připevnění klíčů nebo jiných maličkostí. Taška má jedno ucho, které je možno libovolně prodloužit. Rozměr tašky 32 cm široká a 25 cm vysoká.

 • Dokladovka

  Klasické a praktické pouzdro na doklady jak jinak než z autopásů o rozměrech 10cmx 14cm. Uvnitř jsouplastové desky na karty i větší doklady. Celou dokladovku uzavřete jednoduše suchým zipem a můžete si být jistý, že žádnou kartu nevytratíte.

 • Dámská pěněženka

  Pěkná praktická dámská peněženka o rozměrech 20cm x 10cm.  Uvnitř najdete dvě prostorné kapsy na bankovky, doklady nebo různé další papírky. Jedna kapsa na mince uzavíratelná zipem a čtyři kapsičky na platební karty.

  Pokud už máte kabelku, bude se k ní skvěle hodit a ladit i peněženka a dokladovka.

 • Pánská peněženka

  Klasická pánská peněženka z bezpečnostních pásů o rozměrech 9cm x 13cm, která se dobře vejde do zadní kapsy u kalhot. Uvnitř najdete jednu velkou podélnou kapsu na bankovky, menší kapsičku se zipem na drobné mince a ještě jednu větší kapsu na papírové doklady nebo jiné karty. Vepředu jsou 4 kapsy na karty. Celá peněženka drží pěkně v uzavřené poloze díky magnetickému patentu.  

 • Smart

  Smart XL je větší  prostorná sestra taštičky Smart (o rozměrech 27cm x 17cm). Na boku je vybavená poutkem, za které můžete taštičku zavěsit na jakýkoliv věšák. Nahoře uzavíratelná zipem.  Je omyvatelná, pevná a snad i nezničitelná. 

  Spolu oba Smarti tvoří skvělé výhodné DUO, do kterého můžete rozdělit menší kosmetiku jako řasenku, stíny, make-up,... Do větší vložíte šampón, mýdlo i lak na vlasy,...

 • Smart XL

  Smart XL je větší  prostorná sestra taštičky Smart (o rozměrech 27cm x 17cm). Na boku je vybavená poutkem, za které můžete taštičku zavěsit na jakýkoliv věšák. Nahoře uzavíratelná zipem.  Je omyvatelná, pevná a snad i nezničitelná. 

  Spolu oba Smarti tvoří skvělé výhodné DUO, do kterého můžete rozdělit menší kosmetiku jako řasenku, stíny, make-up,... Do větší vložíte šampón, mýdlo i lak na vlasy,...

   

 • Klíčenka

  Praktická klíčenka z autopásu, díky které najdete klíče v kabelce vždy, když je budete rychle potřebovat. Na jedné straně je kroužek na klíče a na straně druhé klasická autospona.

  Napište do poznámky, v jaké barvě si ji přejete. (Poštovné 20,-Kč)

  Jestli patříte mezi skupinu lidí, kteří se neradi poutají a ,,chytré" auto je hlasitě upozorňuje na to, že je třeba zasunout autosponu do přezky, pak ho touto klíčenkou můžete spolehlivě oblafnout a umlčet.

 • Punto

  A smaller handbag with a piece of tires will decorate you at every step and become an essential part of ordinary days.  Say goodbye to the kidneys, work with a dozen small bags and get this cute and original bag measuring 28cm x 18cm. Inside, you'll hidden your keys, wallet, phone to help your pockets survive another year. The bag has a full-width access with a zipper and one shoulder strap.

per page